Квест «Пам’ятай правила всі, щоб у житті не зазнати біди»

В рамках відзначення  в закладі Дня цивільного захисту  із здобувачами освіти 7 класу ( класний керівник Ковальчук Анна Миколаївна) було проведено онлайн-квест за темою «Пам’ятай правила всі, щоб у житті не зазнати біди».

Мета квесту:

Ø    -поглибити знання учнів про надзвичайні ситуації;

Ø   -відпрацювання учнями теоретичних знань та навичок, які отримані ними під час вивчення теорії  на уроках;

Ø   -викликати інтерес учнів, спонукання їх до поглиблення знань з цивільного захисту;

Ø   здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій;

Ø   -розвивати  пам'ять, мислення,  зв’язне  мовлення;

Ø   -виховувати співчутливе ставлення до людей, бажання прийти на допомогу, вміння працювати в групах, прислухатись до думки інших.

Під час проведення квесту учні продемонстрували свої знання та кмітливість, вміння і навички правильних і чітких дій у різних надзвичайних ситуаціях.Також здобувачі освіти переглянули навчальні мультфільми та фільми, щоб закріпити знання з пожежної безпеки у побуті  та дізналися про небезпеки, які несуть у собі вибухові знахідки.Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

29.04.2022 | Aдмін