В житті усе починається з мами

Наше життя починається з матері -  найріднішої, найближчої людини. Кожне її слово, мудрі поради і добрі діла -  це книга життя, з якою ми вирушаємо в дорогу.

У травні, коли природа-мати виряджає свою доню-землю в пишне вбрання весняних квітів, люди прославляють найріднішу людину -  Матір. Напередодні свята Дня матері вчителі початкових класів Васильчук О.А., Хріновська Н.І. , Кондратюк Г.М. провели з дітьми онлайн-заняття «В житті усе починається з мами», на якому познайомили учнів із історією проведення  свята. Поети і композитори у багатьох своїх творах оспівують силу, красу і ніжність матері – наймилішої, найдорожчої, найкращої для нас людини. Діти також читали вірші, співали пісні про маму,створювали художній образ своєї неньки. Презентували фотогалерею та галерею портретів «Моя матуся»

06.05.2022 | Aдмін