З досвіду роботи вчителя Польової І.В. в умовах дистанційного навчання

За вікном буяє у бузковім цвітінні весна. Ластівки з голубами співають мирну пісню, а за плечима - війна... І вкрадене щасливе дитинство в дітей, які пережили ковід, тепер переживають  важкі інформаційні новини війни в Україні... Та, попри все, навчання не зупинилось - продовжилось дистанційно на найзручнішій платформі Google Meet.  Використовуючи різноманітні освітні ресурси "На урок", "Всеосвіта", You Tube, проводимо зі здобувачами освіти дистанційне навчання, під час якого діти знайомляться з новими темами, опрацьовують їх, закріплюючи тренувальними вправами, тестовими завданнями, ілюстраціями до творів, читанням віршів напам'ять. Домашні завдання та виконані контрольні роботи  здобувачі освіти присилають на  Viber, через який здійснюється і зворотній зв'язок : педагог  робить детальний аналіз роботи, над якою здійснюється робота над помилками. Учнів 11 класу вчитель  активно готує до ЗНО, адже їїм потрібно мати гарні результати  при вступі до омріяного вузу... Саме так працює учитель української мови та літератури Польова Ірина Василівна.Віримо: невдовзі закінчиться війна, і ми зустрінемось в рідній школі, в класі, поспілкуємось, і крейдою на дошці напишемо : " Перемога! Ми так її чекали!"

13.05.2022 | Aдмін