Система роботи вчителя Миронюк Ю.Ю. під час дистанційного навчання

Сучасна школа – це школа швидкого та гнучкого реагування на зміни, які відбуваються в суспільстві і безпосередньо впливають на освітній процес. Тому на даний час, і здобувачі освіти, і вчителі мають здійснювати зворотній зв’язок в рамках дистанційного навчання.

Вчителем географії, Миронюк Ю. Ю., використовуються такі ресурси, як:

-       Viber (для зворотнього зв’язку з здобувачами освіти; групи створені з кожним класом, де обговорюються питання, які виникають під час виконання домашніх завдань; у ці групи, учні надсилають свої роботи);

-       You Tube ( відео-матеріали, які дають можливість учням дізнатися нову інформацію до теми);

-       Освітні портали «На урок», «Всеосвіта» ( учні переглядають презентації, виконують онлайн-тести);

-       Онлайн-уроки проводяться на платформі Google Meet, під час яких пояснюється новий матеріал, проводиться робота над помилками, даються рекомендації.

Якщо ж учень не мав доступу до мережі «Інтернет», тоді завдання та онлайн-консультація надається в телефонному режимі. Під час проведення онлайн-уроків враховуються всі вимоги МОЗ та МОН. Аби дистанційне навчання було результативним, вчителем добираються завдання, які спонукають учнів до роботи з додатковою літературою, ресурсами мережі «Інтернет».

Головним завданням дистанційного навчання для вчителя є розвиток творчих та інтелектуальних здібностей дитини.

17.05.2022 | Aдмін