А над світом вишивка цвіте

Посміхайтеся світанку.

Одягайте вишиванки!

Нехай бачить світ і люди.

Україна є і буде!

Українська вишиванка – один з головних символів нашого народу. У ній розповідаються історії, пишуться долі. У цей день важливо згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний і має прекрасні традиції. До Дня української вишиванки вчителі початкових класів

Васильчук О.А., Хріновська Н.І., Кондратюк Г.М., Сухіна В.В. провели з дітьми онлайн- бесіди на тему « А над світом вишивка цвіте» під час яких знайомили учнів  з народною вишивкою,  розвивали пізнавальні інтереси , виховували глибокі почуття любові до сімейних традицій, пов’язаних з вишиванням рушників, сорочок, вишиванок, шанобливе ставлення до матусь, бабусь – берегинь наших славних символів. Діти прийняли активну  участь у онлайн-вікторині «Вишиванка- код нації», співали пісні про вишиванку.

Нехай у наших оселях розквітне калина, оживуть птахи й квіти на полотнах! Ми з вами усі - українці, яких об'єднує у велику родину любов до рідної землі, до пісні, до вишивки.

19.05.2022 | Aдмін