Міжнародний день птахів

Є багато пташок на землі

Любі-милі нам співи пташині

Та завжди наймилішими з них

Будуть ті, що у рідній країні.

Гарною традицією нашої школи стало відзначення Міжнародного дня птахів під керівництвом вчителя біології Панасюк Н.М. Сьогодні учні 1 – 11 класів були запрошені на тематичну лінійку, в ході якої вони розширили та поглибили свої знання про різноманітність птахів, їх життя.

У цікавій формі була проведена вікторина «Чи знаєш ти птахів?», під час якої учні відповідали на запитання, відгадували загадки. Однією із найцікавіших сторінок лінійки була сторінка Червоної книги, яка познайомила учнів з видами птахів, які потребують охорони.

Наприкінці лінійки пройшла акція «Голуб миру». Кожен клас отримав паперового голуба, на якому діти записали звернення до учасників  АТО, подякували їм за мужність, побажали здоров’я, висловили прохання зберегти мир і спокій в Україні та повернутися додому живими.

01.04.2015 | Aдмін