З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності вчитель образотворчого  мистецтва  Данильчик  Л.П. постійно сприяє участі здобувачів  освіти  в  різних конкурсах. Одним  з   таких  є  ІV Всеукраїнський дистанційний конкурс образотворчого, декоративно-прикладного та сучасного мистецтва "Битва Жанрів ART" - 728 учасників (травень 2022 року),  де  учениця  нашого закладу  Волошина Марія   стала  лауреатом І ступеня .РАЗОМ  ДО  ПЕРЕМОГИ!

13.06.2022 | Aдмін