1 вересня - День знань

Вже минуло літо променисте,
І дзвоник знов до школи кличе нас.
Тут все святково, гарно і врочисто
В щасливу путь і в добрий час!

Хай буде всім нам день оцей, як свято,
Хай буде щастя в серці у батьків.
Хай дзв
енить дзвінок радісний, завзятий,
Хай буде радість вищою від слів.

Нехай у школі лине срібний дзвін,
Про новий рік навчальний сповіщає.
Переплелись і сум, і радість в нім,
Він, наче птах,
до неба все злітає!

Щорічно 1 вересня ми усією шкільною родиною відзначаємо   День знань.

Це  особливий день, із якого починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.Для кожного з нас 1 вересня – це символ нових перспектив і можливостей.

Сьогодні наш заклад  освіти по-родинному зустрів першокласників, які вперше переступли шкільний поріг.Нехай він стане для них не тільки яскравим спогадом, але і вдалим стартом у велике життя, а кожен день в школі буде наповнений цікавими уроками, новими зустрічами і дивовижними відкриттями.

Вітаємо усіх здобувачів освіти із початком нового навчального року! Бажаємо усім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

01.09.2022 | Aдмін