День здоров’я

Хто здоровий, той сміється,

Все йому в житті вдається,

Він долає всі вершини

Це ж чудово для людини!

Міцне здоров’я запорука успіху та гарного настрою. Саме тому сьогодні в нашій школі пройшов щорічний День Здоров`я, в якому активну участь приймали учні всього закладу.

Протягом дня:

1) Смакування фіточаями;

2)Виготовлення стіннівок " Здоров"я - це перша сходинка до щастя";

3) Вести здоровий спосіб життя не пооди­нці, а в компанії й дотримува­тися життєвої по­зиції – разом веселіше.  Мати по­зитивний на­стрій, бо це запорука успіху.  Ось головна мета флешмобу "Здоровий спосіб життя", в якому взяли участь всі учні школи.

4) Наприкінці дня кожен клас разом з класним керівником підготував і представив виступ агітбригади "Молодь обирає здоров"я". Яскраво, театралізовано учні пропагували  здоровий спосіб життя, закликали загартовувати організм, повноцінно харчуватися  та боротися зі шкідливими звичками.

Учні школи цей день запам’ятають надовго, адже отримали безліч емоцій та позитивних вражень.

07.04.2015 | Aдмін