Місячник цивільного захисту

У сучасному світі людину оточує чимало небезпек: пожежі, технологічні аварії, надзвичайні ситуації природного характеру та інші. Тому проблеми цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в сучасному світі набирають особливого значення.

В рамках місячника Цивільного захисту класними керівниками Ковальчук А.М. та Ковальською М.А. із здобувачами освіти було проведено заняття «Дії в надзвичайних ситуаціях», в ході якого учні повторили правила безпеки життєдіяльності під час різних життєвих ситуацій, про основні види і способи захисту населення у надзвичайних ситуаціях, про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки. Учні переглянули навчально-інформаційні відео «Надзвичайні ситуації», а також створили пам’ятки «Як діяти учням і вчителям у випадку пожежі у школі».

30.09.2022 | Aдмін