ІІІ Міжнародний урок доброти

Наш заклад продовжує участь у ІІІ Міжнародному уроці доброти. Сьогодні в 3 класі вчитель образотворчого мистецтва  Данильчик Л.П. на своєму уроці поспілкувалась з дітьми про ставлення до домашніх тварин, особливості догляду за ними. Людмила Петрівна запропонувала дітям намалювати ілюстрації до оповідання "Погризені капці". В 4 класі Панасюк Н.М. провела урок "Вуса, лапи, хвіст". Здобувачі оствіти поділились історіями про своїх домашніх улюбленців, ознайомились з волонтерськими центрами зоозахисників України, написали побажання для тваринок. В ігровій формі діти ознайомились із законом  про захист тварин від жорстокого поводження, пригадали призначення засобів догляду за тваринами. В 9 - 10 класах під час Уроку доброти здобувачі освіти переглянули документальний фільм "Дев`ять життів". Активи класів вирішили взяти участь у колективній творчій справі по створенню відеоролику про домашніх улюбленців.

05.10.2022 | Aдмін