Тато, мама, я – спортивна сім'я

Стосунки між людьми є найважливішою цінністю життя, зокрема, стосунки між батьками та дітьми. Найчастіше діти бачать батьків суворими та вимогливими вихователями. Але сімейне спортивне свято «Мама, тато, я – спортивна сім’я », яке пройшло в СЗШ І – ІІІст. №3 м. Гайсин під керівництвом Кондратюк Г.М., дало змогу відчути спортивний запал та згуртованість, як дітей так і дорослих.

Родинні команди 2-х і 3-х класів були налаштовані на перемогу. Метою заходу стало формування навичок здорового способу життя; виховання фізичних якостей і здібностей; популяризація відповідального батьківства та здорового сімейного відпочинку, взаємодопомоги і співпереживання за своїх рідних.

Діти і батьки показали хорошу фізичну підготовку, проявили згуртованість, командний дух. Вболівальники, судді, організатори свята – всі присутні отримали позитивні емоції, хороший настрій, а команди-учасниці – грамоти  і відчуття справжнього родинного єднання.

16.04.2015 | Aдмін