Флешмоб "Літературні скарби нації"

За покликом людської долі,

Щоб зберегти безцінну волю,

Немало пройдених шляхів,

Лягло й немало ворогів,

Та лиш КОЗАК стоїть й понині,

На нашій славній Україні.

З 1 по 31 жовтня проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!».

В рамках місячника та з нагоди відзначення Дня українського козацтва бібліотекарем, вчителем української літератури Ковальчук Анною Миколаївною із здобувачами освіти було проведено  флешмоб «Літературні скарби нації».Мета флешмобу-відродження та популяризація козацької поезії, збільшення українського контенту у соціальних мережах.

Учні нашого закладу взяли залюбки участь в такому цікавому флешмобі та із захопленням декламували поезії про  славних запорозьких козаків.Найактивнішими учасниками цього заходу були: Лічманюк Дмитро ( учень 8 класу), Лічманюк Богдан( учень 5 класу), Голуб Єва( учениця 5 класу), Гарбуз Владислав( учень 5 класу), Ілюхіна Марія( учениця 5 класу), Ілюхіна Софія( учениця 9 класу) та Пащенко Любов( учениця 9 класу).

14.10.2022 | Aдмін