Правила поведінки під час осінніх канікул

Класним керівником  Копняк Світланою Володимирівною напередодні осінніх канікул проведено онлайн- зустріч "Правила поведінки під час осінніх канікул", на якій здобувачі освіти повторили основні правила з пожежної безпеки, правила поведінки щодо запобігання поширення Ковід- 19,правила електробезпеки, дорожнього руху, правила поведінки при виявленні невідомих предметів. За підтримки платформи «Всеукраїнська школа онлайн» діти переглянули інтерактивний онлайн-урок з мінної безпеки. Урок містив цікаві завдання за участі пса Патрона, Дмитра Монатіка та рятувальника Державної служби з надзвичайних ситуацій. Ці знання допоможуть врятувати життя,  легко та зрозуміло учасники зустрічі засвоїли, як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватись, які знаки попереджають​ ​про них​ та як​их ​​правил безпечної поведінки потрібно​ дотримуватись, якщо ​ви ​побачили міну чи боєприпас.

21.10.2022 | Aдмін