Чорнобиль: горе і біль!

Чорнобиль лиш маленька віха

Загрозливої для людей біди

Він є відлунням ядерного віку

Й, можливо, є  в нім майбутнього сліди.

В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди. Людство ще не знало техногенно-екологічної катастрофи таких масштабів.

У переддень 29 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, яка принесла Україні гірку, як полин, славу, у  школі пройшла лінійка пам’яті «Чорнобильський біль". Учні ознайомились з історією  трагедії, яка трапилась на  Чорнобильській атомній станції. Хвилиною мовчання  пом΄янули всіх, хто згорів у реакторі, хто помер  від  великої дози  опромінення, рятуючи світ  від  радіаційної чуми.

У бібліотеці була створена виставка художніх творів, фотографій та плакатів щодо висвітлення подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

24.04.2015 | Aдмін