Благоустрій шкільної території

З метою виховання дбайливого ставлення до довкілля, підвищення рівня екологічної обізнаності учнів та благоустрою прилеглої до школи території, учні школи разом з вчителями та технічним персоналом провели «суботник».

Присвятити годинку свого особистого часу на приведення території школи до ладу зовсім не важко, говорять учні. Тим паче, коли до роботи підходити гуртом. Одні – підмітають, інші висаджують квіти, треті займаються побілкою бордюрів та дерев.

Поряд зі школярами лопати, віники і граблі до рук взяли і вчителі. Своїм вихованцям вони особистим прикладом доводять: подібні заходи мають об’єднувати всіх навколо однієї мети – піклування про довкілля та підтримання навколишнього середовища у належному стані.

Після прибирання, переконані учні, територія навчального закладу виблискуватиме чистотою. І в силах кожного учня, щоб вона залишалася такою і надалі.

25.04.2015 | Aдмін