Декада вчителів художньо-естетичного та спортивно-оздоровчого циклу

Відповідно до плану роботи ЗЗСО І-ІІІ ст.№3 м.Гайсин та з  метою художньо-естетичного виховання, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини, традицій українського народу, виховання самостійності та залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою і спортом, у школі розпочала свою роботу декада предметів художньо-естетичного та спортивно-оздоровчого циклу. Декада розпочалася з радіолінійки, в ході якої здобувачів освіти було ознайомлено з планом роботи.Сьогодні  протягом дня під керівництвом вчителя музичного мистецтва Копняк С.В. було проведено музичну платівку «Пісні народжені війною 2022», вчитель фізичної культури Новаківський О.М. організував серед здобувачів освіти змагання з бадмінтону, вчителі трудового навчання (Данильчик  Л.П.,Затока О.А.) запросили всіх охочих взяти участь у майстер-класі з виготовлення   патріотичних оберегів для воїнів України.

22.11.2022 | Aдмін