Декада вчителів художньо-естетичного та спортивно-оздоровчого циклу

В рамках декади МО вчителів художньо-естетичного та спортивно-оздоровчого циклу в закладі освіти сьогодні відбулись під керівництвом вчителя етики та  музичного мистецтва Копняк С.В.  радіо-платівка "З Україною в серці";  для здобувачів освіти 3 класу виконання дитячих ритмічних вправ  «Формуємо відчуття ритму»;  та філософський стіл з етики «Твори добро, бо ти людина» для здобувачів освіти  5 класу. Основною ціллю заходу з етики було  виховати  в учнів почуття доброти, чуйності, милосердя, поваги до своїх батьків, старших людей;  формувати активну життєву позицію, яка проявляється в дієвій допомозі знедоленим, немічним, стареньким;  формувати в учнів  уміння формувати моральні судження; виховувати високі моральні якості.

29.11.2022 | Aдмін