Міжнародний день волонтера

До Міжнародного дня волонтера ( 05.12. 2022 )класним керівником 7 класу Мариною Ковальською була проведена година спілкування за темою «Волонтери – люди доброї волі!». Метою даної години спілкування було познайомити учнів із поняттям «волонтер», створити умови для виховання небайдужого ставлення до людей, які потребують допомоги; стимулювати пізнавальний інтерес до основ моральної культури. Під час проведення заходу здобувачі освіти пояснили  поняття « милосердя» та «доброта» та пройшли тест на доброту, в ході якого вияснили для себе,  чи можуть вони в майбутньому стати волонтерами. Волонтерів називають по-різному, але всі знають, що волонтер – це людина, що допомагає сусідам, співвітчизникам та людям, які потребують допомоги вдома чи за кордоном. Волонтери працюють в школах, лікарнях, бібліотеках, таборах з біженцями, при захисті навколишнього середовища – всюди.

05.12.2022 | Aдмін