День цивільного захисту

30 квітня 2015 року у школі відбувся День Цивільного захисту.  Основне його завдання – вироблення в учнів та персоналу школи  умінь і навичок  грамотно і чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя.

Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; прослухати лекцію про незвичайні  ситуації, виготовити бойові листки; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри, з приладами для вимірювання радіації. Також була проведена комбінована естафета з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою „Цивільний захист” .

Вчитель медицини Панасюк Н.М. продемонстрували надання першої медичної допомоги для дітей (накладання пов’язок, шин).

Вчитель предмету "Захист Вітчизни" Брагар І.В. ознайомив учнів  із засобами індивідуального захисту органів дихання (протигаз, ватно-марлева пов’язка, респіратор, протипилова маска), з їхньою будовою, з засобами захисту шкіри та з приладами вимірювання радіації.

Досить цікавою була вікторина з основ здоровя. Кожен учень мав змогу витягнути номер запитання та дати на нього відповідь.

О 12.15 за сигналом ЦЗ «Увага всім!» організовано, спокійно, але динамічно і швидко було проведено учбову евакуацію усіх учасників навчально-виховного процесу, учасники тренування дотримувалися правил безпечної поведінки та продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

Виготовлення бойових листків

Естафети

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

30.04.2015 | Aдмін