Декада вчителів початкових класів

Я маю право жити на землі,

Творити, дихати, учитись,

Примножувать багатства всі її,

Своєю Україною гордитись.

В рамках декади початкових класів було проведено День права. Школярі згадували права дитини в малюнках і віршах, розглядали ілюстрації «Я дитина України", "Які я маю права». На прикладі мультиплікаційних фільмів та яскравих картинок з відомих казок  обговорили разом з дітьми про їхні права ( право на ім’я, життя, освіту та житло) та як їх потрібно цінувати й захищати. Учні впізнавали права та обов’язки в сюжетах казок. Діти проявляли активність при вирішенні проблемних завдань, висловлювали свої думки, обговорювали певні ситуації.

Детальніше  познайомилися  з основними правами та обов’язками дитини, що гарантовані Декларацією прав дитини. Вчилися осмислювати свої права, зрозуміти, що дитина є особистістю, має честь і гідність, може вільно висловлювати свої думки, тільки тоді вона зможе впливати на перебіг подій у суспільстві.  Наприкінці всіх проведених заходів здобувачі освіти  ознайомилися із спеціальними установами та закладами для дітей, які потребують захисту, та де можна захистити свої права на міжнародному рівні. Крім цього, всі учні  взяли активну участь в акції "Ми проти  насильства".

15.12.2022 | Aдмін