Вітаємо переможця!

20 грудня 2022 року відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Метою конкурсу є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді, виховання поваги до культурних традицій нашого народу.

Наш заклад освіти представляла учениця 9 класу Пащенко Любов на чолі із вчителем української мови та літератури Ковальчук Анною Миколаївною. Дев'ятикласниця стала призером  цього конкурсу та  зайняла І місце.

Педагогічний та учнівський колективи щиро вітають Любов   з перемогою, бажають натхнення, творчої наснаги, досягати нових вершин !

20.12.2022 | Aдмін