Заходи щодо відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом в Європі.

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над нацизмом.

З 5 по 9 травня в школі проходить тиждень патріотичного виховання під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!».

05.05. Класними керівниками проведені уроки пам’яті присвячені Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги. В бібліотеці діють тематичні виставки книг, історичних документів, експозицій «Подвиг немає забуття»

Цього року 70-у річницю перемоги над нацизмом Україна відзначатиме під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» з використанням червоних маків. СЗШ І – ІІІст. №3 м. Гайсин підтримала патріотичну акцію «Мак пам’яті». Виготовлені учнями, педагогами, батьками полум’яні маки, як офіційний символ пам’яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни та віддав своє життя на сході України у боротьбі проти російської агресії, будуть подаровані ветеранам, бійцям АТО. Кожна квіточка нестиме тепло наших сердець.

З метою виховання патріотичних почуттів та любові до рідної держави у маленьких українців сьогодні в школі був проведений флешмоб «Разом до Перемоги. Ми за мир».  Із високим почуттям патріотизму діти показали, що вони  живуть  в одній країні – Україні, яка є для всіх них спільним домом, єдиною країною. Школярі з гордістю скандували:

«Нам потрібне мирне небо

Синє, синє, світле, світле

Миру нам сьогодні треба!»

06.05.2015 | Aдмін