Засідання педагогічної ради

Сьогодні відбулося засідання педагогічної ради за темою "Формування конкуренто-спроможної особистості НУШ".

На засіданні розглядалися такі питання:

1.  Інформація директора школи Ірини ШЕРЕМЕТИ  про виконання рішень педагогічної ради.

2. Доповідь заступника директора з навчально-виховної роботи Ольги ЗАТОКИ "Формування конкуренто-спроможної особистості НУШ".

3. Доповідь вчителя початкових класів Олени ВАСИЛЬЧУК "Роль формувального оцінювання у формуванні самооцінки,  у самопізнанні, самооцінці, самовираженню та самореалізації".

4. Доповідь вчителя іноземної мови Марини КОВАЛЬСЬКОЇ "Міжпредметні зв’язки на уроках як умова формування конкуренто-спроможної особистості НУШ"

5. Доповідь  вчителя фізики Ірини ШЕРЕМЕТИ "Формування основних компетентностей учнів через діяльнісну сферу та практичне спрямування уроку"

6. Доповідь вчителя музичного мистецтва Світлани КОПНЯК "Проблеми, перешкоди до формування конкуренто-спроможної особистості та шляхи їх подолання"

7.  Доповідь класного керівника 9 класу Наталії ПАНАСЮК "Профорієнтація здобувачів освіти"