Сльозою пам’ять та бринить…

Скільки минуло років з часу визволення України від фашистських загарбників, стільки часу ми схиляємо голови перед безсмертним подвигом воїнів-визволителів та вклоняємося живим учасникам тих буремних подій.

Щоб виховати молодь у дусі поваги до подвигів переможців у боротьбі з нацизмом, сьогодні у школі була проведена зустріч з заступником голови спілки ветеранів Єфімовим Г. Д. Він розповів учням про війну, про ветеранів, які бачили її на власні очі, про те якою ціною дісталася Перемога, та показав учням фільм про наших земляків, які брали участь у воєнних діях.

Учні старшої ланки 9 – 11 кл. подивилися фільм про «кіборгів» силовиків, що утримували аеропорт Донецька в боях з ополченцями самопроголошеної Донецької народної республіки. Фільм , про мужність і силу волі українських солдатів, біль втрат, силу дружби і любові. Перегляд фільму не залишив байдужим жодного учня; показав справжнє обличчя війни і змусив замислитися, що наша Україна починається з кожного із нас.

07.05.2015 | Aдмін