Ми за єдність, ми за мир

З метою поглиблення  знань учнів про історію  виникнення  свята  Соборності України, виховання патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики, розвитку інтересу до процесу державотворення сьогодні у 8 класі під керівництвом класного керівника Ковальчук А.М. була проведена тематична виховна година "Ми за єдність,  ми за мир».
   Класний керівник ознайомила учнів із витоками ідеї соборності, з історичними віхами на шляху соборності українських  земель.
 Учні  поглибили знання про історію виникнення свята Соборності України, ознайомилися  з цікавими фактами про Україну, відповідали на запитання вікторини.
  Присутні відкрили для себе ще одну сторінку історії української державності. Вірші про незалежну соборну Україну  з гордістю, урочисто прочитали  Тіторенко Аліна  та Лічманюк Дмитро. Фінальною крапкою у проведені заходу стало створення стінгазети "Україна єдина".

20.01.2023 | Aдмін