Фестиваль патріотичних пісень

Сьогодні у навчальному закладі пройшов фестиваль патріотичної пісні «Нездоланність українців – гідність держави». Саме піснею голосно та завзято у непростий для України час висловили своє ставлення до Батьківщини, до її славних дочок і синів учнівські колективи 2-11 класів.

Всі класи готувались дуже ретельно - крім вибору пісні і роботи над вокалом класні керівники потурбувались про  костюми і відповідну атрибутику.  Досить оригінальним був і підбір репертуару. Звучали сучасні естрадні та вокальні військово-патріотичної пісні - пісні, які зміцнюють бойовий дух наших солдатів. Виконавці дивували не лише талановитим співом, а й прекрасною постановкою номерів. На грудях учнів червоніли маки – символи пам’яті і Перемоги.

Всі присутні хвилиною мовчання  вшанували пам’ять тих людей, які воювали за мир, хто віддав своє життя в ім’я світлого майбутнього.

Бурхливі емоції й незрівняні враження у глядачів викликали виступи усіх учасників співочого заходу. На завершення учасники виконали спільну пісню за мир в державі і єдність народу України.

08.05.2015 | Aдмін