День безпечного Інтернету

7 лютого оголошено Міжнародним Днем безпечного Інтернету. У наш час особливо важливого значення набуває інформація. Усе частіше потрібне володіння швидкими й точними даними про предмет діяльності. Найбільш зручним способом одержання й передачі різноманітної інформації є використання  мережі Інтернет. У День безпечного Інтернету в 3 класі було організовано конкурс комп’ютерних малюнків,  учні виконували  ряд цікавих завдань,  де дізнавались про  факти стосовно інтернету та його історії.Вчителі початкових класів Васильчук О.А., класний керівник 4 класу та Хріновська Н.І., класний керівник 1 класу, разом зі своїми вихованцями дослідили  позитивні і негативні наслідки Інтернету, сформулювали та засвоїли правила безпечної роботи в Інтернеті.

З учнями 2 класу були проведені  виховні  бесіди " Безпечний Інтернет та соціальні мережі», «Захист інформації», а також переглянуто презентацію  «Безпека дітей в Інтернеті». На основі переглянутих матеріалів, діти складали казку  та створювали ілюстрацію до неї. Кожен учень взяв для себе цінну інформацію та дізнався про правила, яких потрібно дотримуватися.

07.02.2023 | Aдмін