Посвята в читачі

Вже стало доброю  традицією в бібліотеці закладу освіти  проводити захід із першокласниками «Посвята в читачі».
Людина, яка любить і вміє читати, має багато розумних, добрих, вірних друзів. Друзі ці – книги! З ними вона зустрічається ще в дитинстві і не розлучається до старості.
     З метою виховання любові до книжки та розвитку інтересу до читання  під керівництвом шкільного бібліотекаря  відбувся захід «Посвята в читачі»
Першокасники мали змогу познайомитись із  книжковим королівством та його мешканцями. Бібліотекар Ковальчук Анна Миколаївна провела із здобувачами освіти захопливу вікторину. Учні  пригадали правила поводження з книгою, відгадували загадки, взяли участь  в літературних іграх, мандрували із  казковими героями.

Школярі вивчили до посвяти урочисту обіцянку, і всі разом зобов’язались цінувати, берегти, бути активним читачем бібліотеки та своєчасно повертати книги до бібліотеки.
Наприкінці заходу в подарунок юні читачі отримали посвідчення читача.

17.02.2023 | Aдмін