Інтелектуальна гра-вікторина «Крок за кроком до здоров'я»

Здоров'я для людини має дуже велике значення, але більшість людей звертають увагу на своє здоров'я лише тоді, коли у них виникають із ним проблеми.

У народі є навіть така приказка: «Вартість здоров'я знає лише той, хто його втратив». Здоров'я – це безцінний дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Здавна люди берегли здоров'я. І щоб про нього дбали інші, відвели окремий день 7 квітня – Всесвітній день здоров'я.

З нагоди відзначення цього дня класним керівником 8 класу Ковальчук Анною Миколаївною була проведена інтелектуальна гра-вікторина   «Крок за кроком до здоров'я». Мета гри: визначити обізнаність учнів з теми «Що я знаю про здоровий спосіб життя; узагальнити знання учнів про здоров‘я, формувати бажання вести здоровий спосіб життя, поглибити знання учнів про шкідливі звички та їх вплив на здоров‘я, виховувати почуття відповідальності за збереження свого здоров‘я.

03.04.2023 | Aдмін