новина

Головна » новина   

  

 

Тиждень з основ безпеки життєдіяльності    Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве  необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.
Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації - одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітою.

  Тому з метою надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, особливо тих, вірогідність виникнення яких достатньо висока на тій чи іншій території, та в які можуть потрапити саме діти, є потреба у проведення в закладі  заходів. Одним з таких профілактичних заходів є «Тиждень знань безпеки життєдіяльності».
Класним керівником Ковальчук Анною Миколаївною  із здобувачами освіти 8 класу було проведено  рольову гру «Подорож у світ безпеки». Медичною сестрою закладу освіти Світланою Лиманюк  для учнів 10 класу організовано практичне заняття «Надання медичної допомоги при різних травмах».14.04.2023 | Aдмін

Вернутись назад