Виставка до свята Великдень

Великдень всіх нас на гостини просить
Малює сонце, полотно небес.
І крашанку, як усмішку підносить,
«Христос Воскрес!» – «Воістину Воскрес!»

З 14  квітня по 18 квітня у закладі  освіти відбулася виставка   композицій  «Великдень всіх нас на гостини просить». Виставка підготовлена з метою формування в дітей любові до традицій свого краю, толерантності, активізації патріотичного виховання підростаючого покоління, популяризації національних свят, розвивання творчих здібностей. Великдень – найбільше християнське свято. Цей день має ще одну назву – Пасха. Є багато свят, які люблять зустрічати українці, але одним з головних є весняне свято – Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов. Завдяки виставці діти мають можливість дізнатися про традиції Великодня, а також самим брати участь у святі: малювати, ліпити з пластиліну, розповідати вірші.

18.04.2023 | Aдмін