Літературні розумники

У ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 м. Гайсин продовжує тривати декада вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Вчителем зарубіжної літератури Ковальчук А.М. для здобувачів освіти 5 класу було підготовлено конкурс –гру « Літературні розумники», яка передбачала  цілу низку творчих завдань за вивченими творами зарубіжної літератури .Крім цього, учні  виготовляли панбук за романом  Елеонор Портер «Поліанна», писали листа головній героїні цього ж твору, заповнювали сторінку соціальної мережі Тома  Сойєра, малювали портрет героя. Роботи виявились захоплюючими та повчальнимиП’ятикласники  взяли активну участь при виконанні різноманітних завдань, проявили свої творчі здібності, показали гарні знання із зарубіжної літератури. Такі заходи   допомагають вирішити багато важливих питань: як підвищити читацьку активність учнів,  як «осучаснити» літературний твір, щоб учень побачив його актуальність і прилучився до вічних цінностей.

20.04.2023 | Aдмін