Декада суспільно-гуманітарного циклу

У рамках декади вчителів суспільно- гуманітарного циклу вчителем англійської мови Мариною Ковальською був проведений день англійської мови у школі для здобувачів освіти 1-2 класів. День називався «Attractive English» . Здобувачі освіти 1 класу складали із підручних засобів улюблені літери англійського алфавіту, показували їх за допомогою фігур, складених із своїх частин тіла. Здобувачі освіти 2 класу грали у різного роду лексичні ігри, за допомогою яких  вони невимушено використовували  свій запас знань, умінь та навичок, бо  бачили  можливість використання ситуації, наданої в грі, в реальному житті. Гра це дійсно те , що потрібно при вивченні іноземної мови дітям молодшого шкільного віку, адже вони грають- навчаючись. А головне,  із задоволенням!!!

24.04.2023 | Aдмін