День кіно

Табір «Сонечко» продовжує свою роботу. Сьогоднішній день вихованці чекали з нетерпінням, адже всі полюбляють дивитися мультики, особливо якщо вони у форматі 3D.

Вже зранку діти, повні ентузіазму та хвилюючих передчуттів, вишикувались на шкільному подвір'ї. Прослухавши останні настанови вихователів, вони вирушили до кінотеатру.

Діти переглянули мультфільм про життя маленького совеняти Кая, його пригоди, характер, комічні ситуації, у які він потрапляє на шляху до своєї головної мети, на шляху до заповітного пташиного містечка Замбезія, у якому прагне відшукати нових друзів, які б не залишили його в біді і поруч з якими він би не почувався самотнім.  Однак для початку йому необхідно подолати шлях, який сповнений небезпек і несподіваних поворотів.

Дітей настільки вразив сюжет мультика, хоробрість  маленького Кая, дружність жителів Замбезії,  що дорогою додому вони ще довго ділилися враженнями і емоціями, обговорювали побачене.

Непомітно промайнув перший табірний тиждень. Він був сповнений пригод, радісних моментів, позитиву та незабутніх вражень.

05.06.2015 | Aдмін