День БЖД

Безпека дитини - спокій родини!

Саме під таким гаслом пройшов день БЖД в пришкільному таборі "Сонечко" на базі СЗШ І - ІІІст. №3 м. Гайсин.

Протягом дня  - перегляд мультфільмів і фільмів з БЖД. Із захоплюючого мультсеріала «Смішарики. Азбука безпеки» малята дізнались  про правила поведінки на дорозі та наслідки, які можуть виникнути при недотриманні цих правил; дізналися як працює світлофор, чому перехід нагадує зебру,  які бувають звичайні та службові машини, кого із учасників дорожнього руху потрібно пропустити, про те як водії і пішоходи,не задумуючись над своїми вчинками, порушують правила і до чого це потім призводить.

Після перегляду мультфільмів загони представили виступи агітбригад «Пожежна безпека». Кожен загін підійшов творчо: вдало були підібрані речівки, пісні, атрибутика, костюми. Учні в ігровій формі повторили правила протипожежної безпеки, та розповіли яку користь приносить вогонь і що може стати причиною пожежі.

Участь загонів у конкурсі малюнку «Щоб здоровим бути…»

Під гаслом «Правила руху завчи до ладу, щоб ненароком не потрапить в біду!» розпочалося практичне заняття «Вмій дружити з світлофором» Діти пригадали та повторили правила дорожнього руху пішоходів у розважальній формі: з вікторинами, співом і танцями.

Веселі та задоволені загони зібралися на підсумкову лінійку. Найактивніших учасників дня було нагороджено грамотами.

08.06.2015 | Aдмін