Вийди з кола насильства

Кожна людина, незалежно від віку, має особисті права. Але увесь час знаходяться ті, хто їх порушує.
Коли це трапляється, ми не завжди можемо звернутися по допомогу й розраховуємо в таких випадках тільки на свої особисті можливості. Але не завжди нам вистачає знань і вмінь, як поводитися в ситуаціях, коли відбувається нехтування нашими правами, тобто в ситуаціях насильства. Тому  сьогодні здобувачі  освіти  6  класу  разом  з  психологом закладу  освіти  Людмилою Данильчик  підготували захід  для  здобувачів  освіти 3-4  класів на  тему :  «Вийди  з  кола  насильства»
Під  час  заходу  діти ознайомились  із поняттям «насильство»  та  його  видами; набули  уміння розпізнавати різні види насильства  та як запобігати виникненню насильства у сім’ї, школі,серед  однолітків.
Спільно  з  українськими  зірками  заспівали  пісню «Вийди  з  кола  насильства» ,  де закликали  здобувачів  освіти не  проявляти  насилля в  своєму  житті та поважати  права  інших  людей.

12.05.2023 | Aдмін