День матері

Можна у світі чимало зробити:
                  Перетворити зиму на літо,
                  Можна моря й океани здолати,
                  Гору найвищу штурмом узяти,
                  Можна пройти крізь пустелі та хащі..
                  Тільки без мами не можна нізащо,
                  Бо найдорожче стоїть за словами:
                  В світі усе починається з мами!..

В другу неділю травня відзначається одне з головних родинних свят — День матері. Його традиційно святкують в Європі, в США, в країнах Азії. І така велика популярність цього свята цілком зрозуміла, оскільки споконвіку мама була найдорожчою та найріднішою людиною для кожного. Мами присвячують життя своїм дітям, жертвуючи всім заради їх щастя.

Це свято схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей. Воно пробилося до нас із забуття, переживши нещадні заборони, й повертає нас душею до давніх традицій, щоб ми вміли проносити крізь усе життя шану до матері. А слово це для кожного українця символізує священну трійцю – рідну матір, матір-Україну та Матір-Богиню.

До Міжнародного дня матері учні початкових класів  разом з класними керівниками підготували привітання для матусь та власноруч виготовили вітальні листівки, щоб висловити свою глибоку та безумовну любов до найдорожчої у світі людини – Мами!

15.05.2023 | Aдмін