Засідання ШМО класних керівників

Сьогодні відбулося засідання ШМО класних керівників за темою «Особливості організації виховної роботи на 2023-2024 навчальний рік.Було розглянуто та обговорено такі питання:
1. Аналіз виховної роботи за 2022-2023 навчальний рік. Визначення основних напрямків методичної та виховної роботи на 2023-2024 навчальний рік.
2. Затвердження плану роботи методичного об’єднання класних керівників .
3. Про стан організації роботи з профілактики дитячого травматизму, охорони життя і здоров’я дітей в умовах воєнного стану.  Про організацію та проведення інструктажів з БЖ здобувачів освіти.
4. Опрацювання нормативних документів, листів та наказів з виховної роботи, які вийшли за літній період. Опрацювання методичних рекомендацій з питань виховної роботи  у закладі освіти, проведення Першого уроку в 2023 – 2024 навчальному році.
5. Створення «банку даних» дітей пільгових категорій. Соціальний  паспорт  класу,  школи.
6. Дотримання академічної доброчесності здобувачами освіти.
7. Розгляд виховних планів на І семестр 2023 – 24 навчального  року.

31.08.2023 | Aдмін