Профілактичні бесіди

07 вересня   ювенальним офіцером поліції Молодик Софією було організовано правовиховні лекції із учнями  6-10 класів.

З метою попередження  та враховуючи дію воєнного стану на території України із здобувачами освіти було обговорено ряд тем:

-«Вибухівка-це не іграшка»;

-«Правила дорожнього руху»;

-«Увага, повітряна тривога!»;

-«Зупинимо булінг разом»;

-«Пам’ятка з безпеки школяра».

Правоохоронець розповіла школярам про їхні права і обов’язки, відповідальність, яка загрожує неповнолітнім за вчинення правопорушень. Наголошено було про  правила поведінки у школі та правила дорожнього руху, а також заходи особистої безпеки при знаходженні невідомих предметів, які можуть виявитись вибухонебезпечними. Окрім того, працівник ювенальної превенції розповіла здобувачам освіти про поняття шкільного булінгу та надала пораду, як протидіяти фізичному і психологічному терору щодо дитини з боку однокласників.

07.09.2023 | Aдмін