Ми за мир на всій Землі!

«Хай буде мир для України!» –

Всі просять: доньки і сини.

Молитви наші Богу линуть,

Щоб більше не було війни.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.

З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, розширення знань учнів про важливість миру на землі, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу шкільним бібліотекарем Лиманюк Світланою було проведено із здобувачами освіти 5 класу захід «Ми за мир на всій Землі!».

Бібліотекар ознайомила дітей з історією започаткування свята, загальновідомими символами, значеннями слів «Демократія» та «Мир». Діти із задоволенням читали вірші про мир та Україну, малювали малюнки та писали листи нашим захисникам та захисницям, які щодня боронять кордони нашої держави від країни-агресора.

21.09.2023 | Aдмін