Звіт директора школи

Закінчився черговий навчальний рік і сьогодні працівники школи  зібралися, щоб підбити деякі підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді протягом 2014-2015 навчального року.

На конференцію з зазначеного питання  були запрошені технічний персонал школи, члени батьківських комітетів всіх  класів, педагоги школи.

У своєму виступі директор школи Шеремета І.К. всебічно розкрила питання щодо організації роботи навчального закладу як освітньої спільноти, яка не тільки навчає і виховує дітей, а й сприяє розвитку партнерських стосунків з учнями, батьками учнів і громадськістю.

Директор школи в своєму виступі зупинилася на тих складнощах, які характеризували організацією навчально-виховного процесу в цьому навчальному році, та зазначила, що, не зважаючи на ускладнення політичної та економічної ситуації в країні, складні психологічні умови, школа свої завдання  в 2014-2015 навчальному році виконала. Директор розповіла про стратегію роботи школи по створенню позитивного іміджу, дала оцінку діяльності школи у навчальній  роботі, ознайомила громаду із досягненнями учнів у олімпіадах та конкурсах, також була надана інформація про фінансово-господарську діяльність.

В обговоренні взяли участь батьки та педагоги. Із оцінкою діяльності директора школи та навчального закладу виступили: заступник директора з навчально-виховної роботи Порохнява Валентина Дмитрівна, вчитель трудового навчання Брагар Ігор Валентинович, голова профспілкового комітету школи Терлецька Тетяна Григорівна, представник батьківської громадськості Третяк Тетяна Василівна, не залишились байдужими в обговорені вчителі Коцеруба Алла Миколаївна, Польова Ірина Василівна, слова вдячності  за роботу директора школи лунали від технічного персоналу школи, батьків.

Після закінчення обговорення відбулося голосування про оцінку діяльності директора школи за 2014-2015 навчальний рік. За результатами відкритого голосування абсолютною більшістю голосів робота директора у 2014-2015 навчальному році визнана задовільною.

12.06.2015 | Aдмін