Засідання батьківського комітету та ради школи

17 вересня в школі пройшло  спільне засідання батьківського комітету  та  ради школи.

В засіданні взяли участь голови класних батьківських комітетів, представники  ради школи від батьківської громадськості, педагогічні працівники,  директор школи Шеремета І.К.

На початку зборів директор школи Шеремета І.К. доповіла про підсумки фінансово-господарської діяльності закладу за 2014-2015 навчальний рік та подякувала батькам за розуміння і активну учать у покращенні матеріально-технічної бази школи.

Головним питанням порядку денного – було обрання голови Ради школи.

Абсолютною більшістю голосів, в ході відкритого голосування, головою Ради школи було обрано Ілюхіну А.М.  Учасники зборів привітали новобрану голову Ради школи та побажали їй творчої та плідної діяльності.

Також, на засіданні було затверджено план роботи батьківського комітету  та ради школи на поточний навчальний рік.

21.09.2015 | Aдмін