Екскурсія

Здобувачі нашого закладу освіти у вільний час пізнають  світ, активно відпочивають. Батьківське самоврядування 10 класу організувало екскурсію до Державного  історико - культурного заповідника "Трипільська культура" в с.Легедзине Черкаської області. Діти мали можливість поринути у найдавніші сторінки історії нашої держави, побачити артефакти, якими захоплюється весь світ, побували у реконструкції будинку трипільської родини. Також здобувачі освіти разом з батьками побували у місті Умані. Там відвідали комплекс фонтанів " Перлина кохання", прогулялись узбережжям Осташівського ставу. Цікавим завершенням подорожі стало відвідування розважального центру , де діти відвідали лазертаг, пройшли квест, пограли в ігри у віртуальній реальності. Далі буде.

09.10.2023 | Aдмін