Виставка декоративно-прикладного мистецтва

21 вересня 2015 року у СЗШ І-ІІІ ступенів №3 м. Гайсин проходила виставка декоративно-прикладного мистецтва.

Кожен клас представив свої вироби на огляд глядачам. Тут і моделювання, і вишивка різними матеріалами, і в’язання крючком і спицями, і бісероплетіння, і м’яка іграшка, і вироби із природного матеріалу, художня обробка деревини. До участі у виставці долучилися і батьки школярів. Вони теж представили на огляд свої експонати.  Виставка не залишила байдужими відвідувачів. Вони були зачаровані  поробками учнів. У багатьох  учнів і дорослих, що відвідували виставку,  виникло бажання самим залучитись до прикладної творчості, тому що вироби, зроблені власними руками, стають приємною окрасою побуту, сприяють трудовому й естетичному вихованню. Найкращі роботи були відібрані для участі у районній виставці.

21.09.2015 | Aдмін