Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 23 жовтня в закладі освіти розпочався Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Сьогодні до нашого закладу  завітали   представники  Гайсинського РУП: інспектор СЮП Молодик Софія Валеріївна та спеціаліст І категорії ССД Гайсинської міської ради Високогляд Ольга Борисівна. Для здобувачів освіти було організовано пізнавальну зустріч, під час якої учні 1-4 класів повторили правила безпеки дорожнього руху, правила переходу дороги , обговорили питання з безпеки пішоходів, попереджувальні знаки. Діти залишились задоволеними  від подарованих світловідбиваючих флікерів, які отримав кожен учасник заходу.  На завершення зустрічі здобувачі освіти порадували гостей знаннями та навичками правильно переходити проїжджу частину дороги через пішохідний перехід.

24.10.2023 | Aдмін