День науки

Щороку 10 листопада відзначається Всесвітній День науки в ім'я миру та розвитку, який підкреслює значну роль науки в суспільстві та необхідність залучення широкої громадськості до дебатів щодо нових наукових проблем. Цей день також наголошує на важливості та актуальності науки в нашому щоденному житті.Інформаційний вернісаж був призначений для учнів початкової та середньої ланки, що нагадує нам про роль науки в сучасному світі. Головна мета вернісажу - відзначити цей день та поглибити розуміння учнів про вплив науки на наше життя та суспільство загалом. Зрозуміти, як наука впливає на їхнє повсякденне життя та на розвиток суспільства.Підтримати інтерес до науки та навчання.Познайомитися з великими українськими вченими та їхніми внесками в науку.

10.11.2023 | Aдмін