Тиждень безпеки дорожнього руху

Традиційно в нашому закладі освіти проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. В рамках тижня із здобувачами освіти 9 класу було проведено годину спілкування  «Безпека на дорозі – безпека життя».Діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху, адже від цього залежить їх життя і здоров'я!

Здобувачі освіти  в достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

Отже, бережіть своє життя та здоров’я, обов’язково дотримуйтеся правил дорожнього руху, не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху! Наше життя та здоров’я – це наша відповідальність!

17.11.2023 | Aдмін