Змагання з волейболу

Вчителем фізичної культури Новаківським Олегом Миколайовичем був організований спортивний турнір з волейболу, в якому взяли участь 3 команди: збірна команда 6- 11 класів,  команда 11 класу та команда вчителів.  Нарешті всі учні закладу освіти побачили, як вчителі можуть продемонстрували свої спортивні вміння та навички. В усіх виникало бажання дізнатися: хто ж врешті-решт стане переможцем. А переможцями стали наші шановні й спортивні педагоги. Почесне друге місце зайняла команда учнів 6-11 класів, а третє місце отримали учні 11 класу. Весь зал вибухнув аплодисментами. Гра була динамічною і насиченою несподіваними моментами. Всі були раді вітати своїх вчителів з перемогою, адже вони показали свою майстерність та вправність. Спорт додає здоров’я та об’єднує. Дякуємо ЗСУ за можливість провести змагання!

29.11.2023 | Aдмін