16 днів проти насильства

Щорічно у світі з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
     Упродовж шістнадцятиденного періоду акції відзначається 8 важливих дат. З-поміж них: Всесвітній день боротьби зі СНІДом, Міжнародний день боротьби з рабством, Міжнародний день волонтера, Міжнародний день людей з інвалідністю, Міжнародний день прав людини. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини. Це означає: будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
     Щорічно  наш  заклад  освіти не  залишається  осторонь  проблеми  насильства та  долучається до  акції. Психологом  закладу Людмилою  Данильчик  проведено  заняття з  здобувачами  освіти 1-4  класів на  тему :    « Кричи.Біжи.Розкажи».Під  час заняття діти обговорили  що  таке  насильство,як  діяти  у  випадку  насильства  та  як  не  стати  жертвою  насильства.

30.11.2023 | Aдмін